Gratulujemy!

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursów artystycznych w I półroczu roku szkolnego 2017/2018, tym nagrodzonym i nominowanym do wystaw. Dziękuję za wytrwałość i pomysłowość oraz niezwykłą twórczą postawę, której efekty mogą podziwiać organizatorzy konkursów plastycznych i fotograficznych w całej Polsce. Wasze prace są doceniane przez autorów projektów muzealnych, instytucji kulturalnych i władz lokalnych. Dzięki wsparciu uczniów utalentowanych (stypendia artystyczne) przez burmistrza miasta Konstantynowa Łódzkiego Henryka Brzyszcza, uczniowie mogą poszerzać swoje umiejętności i dzielić się doświadczeniami w pracy twórczej oraz rozwijać swoją wyobraźnię.

Uczniowie, którzy w I półroczu wyróżnili się w sposób szczególny pracą i osiągnięciami.

Martyna kl. III c – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym – "Święty Jan Paweł II w oczach dziecka", Bielsk Podlaski 2017.

Martyna kl. III c – I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – "Barwy Niepodległości", MOK Świdnica 2017.

Klaudia kl. II a – Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – "Odyseje Piłsudskiego", Dom Literatury w Łodzi 2017.

Natalia III e – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – "Odyseje Piłsudskiego", Dom Literatury w Łodzi 2017.

Lidia kl. II a – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – "Odyseje Piłsudskiego", Dom Literatury w Łodzi 2017.

Karolina kl. II a – Nominacja w  Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym – "Lato, lato zostań dłużej" Bałucki Ośrodek Kultury  „Na Żubardzkiej”, Łódź 2017.

Marcel – Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Boże Narodzenie, Nowy Rok", Świdnica 2017.

Jakub 14 lat kl. II c– Nagroda w Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie, Nowy Rok”, Świdnica 2017.

Julia 15 lat kl. III d– Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Anioły Bożego Narodzenia”,Katowice 2017.

Małgorzata 14 lat kl. II d – Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Moje miejsce na ziemi”, Oświęcim 2017.

Nikola 14 lat kl. II b – Nagroda Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowskiego – Ludzie w twórczości artysty", Bydgoszcz 2017.

Zuzanna 14 lat kl. II c- Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowskiego – Ludzie w twórczości artysty”, Bydgoszcz 2017.

Gabriela 14 lat kl. II f- Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowskiego – Ludzie w twórczości artysty”, Bydgoszcz 2017.

Kacper 14 lat kl. II d - Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowskiego – Ludzie w twórczości artysty”, Bydgoszcz 2017.

Emilia 14 lat kl. II d - Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowskiego – Ludzie w twórczości artysty”, Bydgoszcz 2017.

Laura 14 lat kl. II d - Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowskiego – Ludzie w twórczości artysty”, Bydgoszcz 2017.

Gabriela 14 lat kl. II d - Nominacja w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Śladami Leona Wyczółkowskiego – Ludzie w twórczości artysty”, Bydgoszcz 2017.

Lidia 15 lat kl. III e – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”, Bronowice - Lublin 2017.

Sandra 14 lat kl. II e – Nominacja w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”, Bronowice - Lublin 2017.

Martyna 15 lat kl. III c - Nominacja w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”, Bronowice - Lublin 2017.