Miło nam poinformować , że mamy już 7 uczniów , którzy doszli do etapu ostatniego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratoria Oświaty w każdym województwie. Są to najbardziej prestiżowe konkursy , ponieważ tytuł laureata ( czyli uzyskanie 90 % na etapie wojewódzkim) gwarantuje dostanie się do wymarzonej szkoły omijając progi punktowe.

Od lat mamy finalistów i laureatów a w tym roku: Damian z fizyki  - opiekun Dariusz Kruk , Kajetan z matematyki - opiekun Katarzyna Olejniczak , Alicja i Jakub z języka angielskiego - Katarzyna Bąkała - Maszarek , Adrianna z biologii - opiekun Bożena Woźniak, Wiola i Zuzia z wiedzy o społeczeństwie - opiekun Anna Adaszyńska.

Brawa potwierdza się jaki potencjał mają nasi gimnazjaliści. Czekamy jeszcze na wyniki z plastyki!!!!