Anioł

Z przyjemnością informujemy, że w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym „Aniołek Bożonarodzeniowy” zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową z Zespołami Integracyjnymi Nasza Szkoła w Katowicach w kategorii 14-15 lat wyróżnienie zdobyła nasza uczennica Julia kl. III d (gimnazjum). Na konkurs zgłoszono ponad 200 prac z całej Polski, gdzie temat przewodni ANIOŁ został wykonany w różnych technikach malarsko- rysunkowych oraz w formie przestrzennej.Gratulujemy Julii wspaniałej pracy życząc w Nowym 2018 Roku wielu sukcesów.

Słowo od organizatora

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom, widać w nich było serce, zaangażowanie i przemyślenia na temat konkursu.