Gratulacje...

Olga Buczek klasa VI b laureatką Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. "Wiosna, ach to Ty". Nagrody wszystkim laureatom w poszczególnych kategoriach zostały wręczone 1.04.2023 w trakcie sobotniego Jarmarku Wielkanocnego na Placu Kościuszki. Dziękujemy za wyróżnienie!!! Organizator przedsięwzięcia Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim.

Przepiękne prace malarskie i rysunkowe zostały wykonane na ten konkurs przez klasy III c - opiekun p.Jolanta Sobczyńska, kl. I c opiekun - p.Wioletta Świerczewska, kl. I d opiekun p.Magdalena Lotka, klasę VI b i uczestników szkolnego koła plastycznego. Wszystkim młodym malarzom dziękujemy za zaangażowanie w działanie twórcze ilustrujące "Wiosnę", a nauczycielom za opiekę i inspiracje.

Koordynator szkolny konkursu miejskiego Wiesława Przybyło-Cieślik.