W Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym 2023 - etap powiatowy odbywającym się przy współpracy z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych laureatami z naszej szkoły zostali:

NAGRODA  Klaudia Łukaszewska kl. VIII b - wychowawca p. Grzegorz Rybus.

NAGRODA Zofia Grala kl. VI a - wychowawca p. Aneta Sudak.

NAGRODA Lena Dziwisińska kl. IV a - wychowawca p. Elżbieta Sobczak - Poszepczyńska.

NAGRODA Maja Łakomska kl. IV a - wychowawca p. Elżbieta Sobczak - Poszepczyńska.

Uroczyste podsumowanie odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego, gdzie okolicznościowe dyplomy i wspaniałe nagrody uczestnikom wręczyli burmistrz miasta Konstantynowa Łódzkiego p. Robert Jakubowski i Przewodnicząca Rady Miejskiej Jadwiga Czekajewska oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pabianicach.

Miło nam poinformować, że do laureatką etapu wojewódzkiego konkursu pożarniczego została Maja Łakomska kl. IV a. Wręczenie nagrody nastąpi 14.04.2023.

Ogromne gratulacje i brawa!!

Koordynator etapu szkolnego konkursu Wiesława Przybyło-Cieślik.