Lenka laureatką w Płocku...

Lena Dziwisińska kl. IV a znalazła się w gronie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt."Tradycje Wielkanocne" w Płocku i osobiście odebrała I Nagrodę na uroczystym podsumowaniu projektu zorganizowanym przez Pracownię Kolor i Forma w Płocku. Cieszymy się bardzo z sukcesu Lenki, która aktywnie uczestniczy w działaniach koła artystycznego w naszej szkole.Nominację do wystawy za swoją realizację i wizję tradycji otrzymała również Weronika Sak kl. IV a. Dziewczynki z zaangażowaniem pracują na cotygodniowych zajęciach koła plastycznego, a ich kompozycje malarskie można było oglądać na wystawie z okazji Dnia Otwartego Szkoły.

Brawa i gratulacje dla młodych artystek!!!

Dziękujemy również rodzicom, którzy nieustannie wspierają naszych podopiecznych we wszystkich działaniach twórczych.

(Tekst za str. POKiS w Płocku)

31 marca 2023 o godzinie 12.00 w Pracowni Kolor i Forma w Płocku POKiS, odbyło się uroczyste podsumowanie  XXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Tradycje Wielkanocne". Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano 1632 prace z 117 placówek oświatowych, kulturalnych, wychowawczych z całego kraju i 25 zgłoszeń indywidualnych. Dzieci i młodzież wykazały się znajomością tradycji wielkanocnych, a także wielu różnorodnych technik plastycznych. Wysoki poziom prac odzwierciedlił się w ilości laureatów, komisja przyznała 124 nagrody i zakwalifikowała 174 prace plastyczne do wystawy.

Szkolny koordynator działań twórczych Wiesława Przybyło-Cieślik.