Gratulacje...

Miło nam poinformować, że prace naszych uczniów Antoniny Pietrzak kl. V b - laureatka Nagrody i Maksa Stasiaka kl. VI b - Wyróżnienie, zostały nagrodzone w regionalnym Konkursie Plastycznym pt. "Dolnośląskie Alleluja" i od jutra można będzie je oglądać na Stacji Dialog PKP we Wrocławiu.

Uroczysty wernisaż połączony z wręczeniem okolicznościowych dyplomów i nagród odbędzie się w środę 5.04.2023. z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Na wystawie zostaną wyeksponowane prace wszystkich uczestników konkursu plastycznego zorganizowanego przez Stowarzyszenie od serca "Faustynka" w Legnicy.

Dziękujemy bardzo serdecznie p. Monice Skrobiewskiej inicjatorce konkursu za wyróżnienie prac naszych podopiecznych. To wielka radość oglądać nagrodzone szczęśliwe dzieci oraz młodzież z SP1 w Konstantynowie Łódzkim. Dla nauczycieli i rodziców ogromna satysfakcja, że możemy promować nasze miasto na Dolnym Śląsku.

Koordynator szkolnych konkursów artystycznych Wiesława Przybyło-Cieslik.