Wszyscy uczniowie szkoły tworzą Samorząd Uczniowski. Poniżej znajduje się lista odnośników do materiałów przedstawiających skład Zarządu Samorządu uczniowskiego, sekcji Samorządu, plany zamierzeń, komunikaty i inne informacje.

7 lutego 2023 odbyły się w naszej szkole lekcje poświęcone zachowaniu bezpieczeństwa w sieci. Tego dnia w interesujący i kreatywny sposób klasy IV c, V b i VI b tworzyły prace związane z Międzynarodowym Dniem Bezpiecznego Internetu obchodzonym w 150 krajach. Były to zróżnicowane formy wypowiedzi artystycznych począwszy od plakatu, zabawy edukacyjnej (świetlica szkolna) po happening wykreowany przez Samorząd Uczniowski. Brawa za pomysły i moce twórcze. Klasy z chęcią podjęły się też realizacji grupowych barwnych plakatów, które będziemy pokazywać w naszej galerii przez cały luty. Pod koniec miesiąca wybierzemy najpiękniejsze prace, które zostaną nagrodzone i wyeksponowane na tablicach wystawienniczych.

Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w akcji walentynkowej "Walentynka dla Ciebie 2023".

Z okazji święta zakochanych szkolnych walentynek została przygotowana specjalna ozdobna skrzynka, którą umieściliśmy na wejściu do szkoły. Przez cały tydzień możecie wrzucać życzenia dla Waszych bliskich i szkolnych przyjaciół. Podsumowanie akcji połączone z przekazaniem listów odbędzie się we wtorek 14 lutego 2023.

Serdecznie zapraszamy!!!

Podsumowanie klasowych konkursów świątecznych "Najdłuższy łańcuch choinkowy""Dekorację wigilijną" i radość dzieci oraz opiekunów.

Gratulujemy wszystkim laureatom, dziękujemy za wsparcie rodzicom, Radzie Rodziców za wspaniałe nagrody i grupie artystycznej za zaangażowanie w wykonanie dekoracji. Dziękujemy!!!

Samorząd Uczniowski.

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się nie tylko z miłością, spokojem ale także pięknie udekorowanym domem. W naszej szkole również postanowiliśmy wprowadzić świąteczny nastrój ogłaszając "Klasowy konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy" oraz "Konkurs na najciekawszą klasową dekorację wigilijną" dla wszystkich klas "0", I-III, IV-VIII w budynkach ul. Łódzka 5/7 i ul. Łódzka 117. Celem konkursów jest kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, integracja zespołów klasowych oraz dobra zabawa. Komisja konkursowa dokona pomiaru oddanych łańcuchów i wyłoni zwycięskie klasy. Podobnie ocenie poddane zostaną piękne klasowe stoły wigilijne, elementy dekoracji, czy też choinki. Liczymy na Waszą pomysłowość, a także estetykę wykonania.

Terminarz:

1."Klasowy konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy" do 16.12.2022 r. (zgłoszenia do przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Łucji Kowalskiej VIII b).

2."Konkurs na najciekawszą klasową dekorację wigilijną" podsumowanie w trakcie Wigilii Klasowych.

Zapraszamy Samorząd Uczniowski.

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada - Światowy Dzień Pluszowego Misia swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Miś Pluszowy, a szczególnie ten nasz, wyjątkowy i ukochany, nie jest zwykłą, pluszową zabawką. Nie, nie! Taki Miś, po to misiem jest, żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz. Ma duże uszy, żeby mieć coś do targania i kochania. W końcu Miś ma bardzo miękkie łapki, za które możemy trzymać, kiedy tylko chcemy.

Przedstawiamy nasze misie, miśki, misiaczki na zdjęciach grupowych uczniów klas I - III pod opieką zwierzątek lwa, żyrafy, tygrysa itp. naszego wspaniałego Samorządu Uczniowskiego i grupy plastycznej. Dziękujemy Kubie za zdjęcia!

W imieniu Samorządu i Świetlicy Szkolnej bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkolnym wydarzeniu pt. "Halloween i artystyczne dynie 2022". Jesteśmy wdzięczni p. dyrektorowi Arturowi Śnieguckiemu za wsparcie naszego pomysłu organizacji święta i możliwość integracji klas "0", I - III i IV - VIII w  formie dobrej zabawy i jednocześnie edukacji.

Radzie Rodzicówp. Honoracie Jasińskiej za ufundowanie wspaniałych nagród oraz p. Ewie Rumowicz za pomoc przy dekoracjach i kiermaszu słodkości, który cieszył się, jak zwykle ogromnym zainteresowaniem uczniów. Oferta w tym roku została poszerzona również o galanterię i biżuterię, zgodnie z myślą przewodnią i przesłaniem święta "Halloween 2022". Dziękujemy również bardzo serdecznie p. Aleksandrze Miklaszewskiejp. Marcie Maroń za pomoc przy kiermaszu i p. Katarzynie Furman za dobre serce, bo dzięki nim i rodzicom, którzy przygotowali cudowne halloweenowe wypieki, ten dzień był taki radosny i na długo jeszcze pozostanie w naszej pamięci. Wasze kostiumy były jedyne w swoim rodzaju, charakteryzacje wzbudzały emocje, a wystawa artystycznych dyń w sposób symboliczny nawiązała do natury i jej piękna ukrytego w małej formie.

Jeszcze raz Dziękujemy!!!