7 lutego 2023 odbyły się w naszej szkole lekcje poświęcone zachowaniu bezpieczeństwa w sieci. Tego dnia w interesujący i kreatywny sposób klasy IV c, V b i VI b tworzyły prace związane z Międzynarodowym Dniem Bezpiecznego Internetu obchodzonym w 150 krajach. Były to zróżnicowane formy wypowiedzi artystycznych począwszy od plakatu, zabawy edukacyjnej (świetlica szkolna) po happening wykreowany przez Samorząd Uczniowski. Brawa za pomysły i moce twórcze. Klasy z chęcią podjęły się też realizacji grupowych barwnych plakatów, które będziemy pokazywać w naszej galerii przez cały luty. Pod koniec miesiąca wybierzemy najpiękniejsze prace, które zostaną nagrodzone i wyeksponowane na tablicach wystawienniczych.