W imieniu Samorządu i Świetlicy Szkolnej bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w szkolnym wydarzeniu pt. "Halloween i artystyczne dynie 2022". Jesteśmy wdzięczni p. dyrektorowi Arturowi Śnieguckiemu za wsparcie naszego pomysłu organizacji święta i możliwość integracji klas "0", I - III i IV - VIII w  formie dobrej zabawy i jednocześnie edukacji.

Radzie Rodzicówp. Honoracie Jasińskiej za ufundowanie wspaniałych nagród oraz p. Ewie Rumowicz za pomoc przy dekoracjach i kiermaszu słodkości, który cieszył się, jak zwykle ogromnym zainteresowaniem uczniów. Oferta w tym roku została poszerzona również o galanterię i biżuterię, zgodnie z myślą przewodnią i przesłaniem święta "Halloween 2022". Dziękujemy również bardzo serdecznie p. Aleksandrze Miklaszewskiejp. Marcie Maroń za pomoc przy kiermaszu i p. Katarzynie Furman za dobre serce, bo dzięki nim i rodzicom, którzy przygotowali cudowne halloweenowe wypieki, ten dzień był taki radosny i na długo jeszcze pozostanie w naszej pamięci. Wasze kostiumy były jedyne w swoim rodzaju, charakteryzacje wzbudzały emocje, a wystawa artystycznych dyń w sposób symboliczny nawiązała do natury i jej piękna ukrytego w małej formie.

Jeszcze raz Dziękujemy!!!