Zapraszamy!

Zapraszamy do udziału w konkursach szkolnych zorganizowanych z okazji "Halloween 2022", które odbędą się dnia 28.10.2022 r.(piątek).

* Na sali gimnastycznej konkursy sprawnościowe poprowadzi Samorząd Szkolny dla przedstawicieli poszczególnych klas począwszy od kl."0", I-III, IV-VIII.

* Konkursy artystyczne dla wszystkich uczniów w budynkach przy ul.Łódzka 117 i ul. Łódzka 5/7.

Tematyka:

1. Konkurs na najciekawszy pełen strój i charakteryzację dla kl. "0" i I - III  oraz IV - VIII.

2. Konkurs na najbardziej interesującą charakteryzację dla kl. IV - VIII.

3. Konkurs połączony z wystawą prac w formie 3D pt."Halloween i artystyczne dynie" (wystawa dnia 28.10.22) przygotowanie Świetlica.

Zapraszamy wszystkich do zabawy i pokazania własnych talentów artystycznych oraz na kiermasz przygotowany przez Radę Rodziców!!!

Nagrody czekają!

Samorząd Szkolny i Świetlica.