Miło nam poinformować, że w regionalnym konkursie plastycznym pt. "Mama" zorganizowanym przez Stowarzyszenie od serca "Faustynka" w Legnicy nasi uczniowie zdobyli nagrody i wyróżnienia. W konkursie wzięło udział 50 uczestników, a tematem przewodnim stała się postać Mamy. Techniki wykorzystane przez dzieci i młodzież to kolaż, farby akrylowe i promarkery. Pomysłowość i kreacje artystyczne widoczne w realizacjach prac plastycznych, oddały ciepło i miłość do najbliższej sercu osoby. Kwiaty, natura i wszystkie zainteresowania oraz pasje uwiecznione za pomocą symboli w portretach "Mam" to malarskie opowiadania o życiu oraz codzienności w artystycznej formie. Jesteśmy pod wrażeniem!

Nagrody otrzymali:

1. Wiktor Witeczek kl. VII -  wychowawczyni p. Justyna Grzybek.

2. Oliwia Grad kl. IV a -  wychowawczyni p. Elżbieta Sobczak - Poszepczyńska.

3. Nikola Swarzyńska kl. V b - wychowawca p. Bogdan Kobojek.

4. Natasza Stańczak kl. VI b -  wychowawczyni p. Wiesława Przybyło - Cieślik.

Wyróżnienia:

1. Konstancja Bakus kl. II b - wychowawczyni p. Anna Bielecka.

2. Aleksandra Wielgus kl. IV c - wychowawczyni p. Monika Śniegucka.

3. Zuzanna Szymańska kl. IV b - Wychowawczyni p. Aleksandra Klimczak - Cyganek.

Gratulujemy Kochani wszystkim uczestnikom konkursu!!! Organizatorom natomiast dziękujemy za tyle Nagród i Wyróżnień.

Szkolny opiekun artystyczny konkursu Wiesława Przybyło-Cieślik.