Gratulujemy!

Rozstrzygnięcie VII Ogólnopolskiego Konkursu Literacko - Plastycznego poświęconego Bibliotekom Szkolnym pt.,,Moja przygoda w szkolnej bibliotece z Konstytucją 3 Maja.”

25 maja 2021 roku nastąpiło rozstrzygnięcie VII Ogólnopolskiego Konkursu Literacko - Plastycznego Poświęconego Bibliotekom Szkolnym ,,Moja przygoda w szkolnej bibliotece z Konstytucją 3 Maja.” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Lublinie. Na Konkurs wpłynęło 88 prac plastycznych oraz 79 literackich z następujących województw: lubelskie, świętokrzyskie, śląskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, zachodniopomorskie i łódzkie. W kategorii plastycznej nagrodzono:

Zofia Litwin- klasa I

Szkoła Podstawowa w Ujsołach, woj. śląskie

Maksym Wojciechowski – klasa II

Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie, woj. lubelskie

Aleksandra Michalczyk – klasa IV

Szkoła Podstawowa w Rykach, woj. lubelskie

Nikola Ciapka – klasa VI

Szkoła Podstawowa w Ujsołach, woj. śląskie

Wiktoria Kuźnia - klasa VI

Szkoła Podstawowa w Ratajach Słupskich, woj. świętokrzyskie

Antonina Grek – klasa VII

Szkoła Podstawowa w Konstantynowie Łódzkim, woj. łódzkie

Blanka Wojciechowska – klasa VIII

Szkoła Podstawowa w Tucholi, woj. kujawsko- pomorskie.

Gratulujemy Antosi sukcesu w ogólnopolskim konkursie kategoria plastyczna, cieszymy się bardzo i życzymy kolejnych wspaniałych barwnych kompozycji!!!