Gratulacje, Gratulacje nasza Zuzia Wojtas z kl. VIII b ta od "Murali artystycznych" w naszej szkole, autorka kopii obrazu "Dziewczyna z perłą" Jana Vermeera przeszła pomyślnie egzaminy wstępne do wymarzonego "Plastyka" i jest już uczennicą  Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi. Egzaminy były trudne i polegały na wykonaniu rysunku, kompozycji malarskiej  i pracy tematycznej z wyobraźni - wszystko jednego dnia, ale nasza Zuzia dała rady !!! Brawo jednak Sztuką można się "zarazić". Dzięki udziale naszej młodzieży w projekcie "Konstantynów dla Niepodległej # wiktoria 1920", uprzejmości p. dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, p. dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury oraz p. dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1  w Konstantynowie Łódzkim, mogliśmy w sposób komplementarny i nowoczesny działać twórczo w obszarze "street art". Te doświadczenia są ważne i zapadają w pamięci, mogą także stać się inspiracją do wyboru własnej drogi zawodowej. Jeszcze raz Brawa Zuziu!