Miło nam poinformować, że nasza uczennica Alicja Rumowicz kl. V b zdobyła GRAND PRIX  w Wojewódzkim Konkursie Modowym FASHION DEBIUT zorganizowanym przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi. Do tej pory gala finałowa konkursu odbywała się w przepięknych wnętrzach Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi - Centrum Promocji Mody. Ze względu jednak na pandemię, finał konkursu został przesunięty w czasie i ograniczony w swej otwartej formule. Projekt kostiumu, który wykonała Alicja, będąc jednocześnie modelką, stał się manifestacją ograniczeń, jakie wywołała epidemia, a przemyślany w każdym calu detal, wymownym w swym przekazie małym "dziełem sztuki". Gratulujemy pomysłu i kreatywności!!!

W tym samym konkursie za równie interesujący projekt i prezentację, jako modelka I NAGRODĘ zdobyła Klaudia Łukaszewska kl. V b. Jej MEGA  kostium - kombinezon to pomysł na nowoczesny designe modowy. Fajny, kolorowy, pełen ekspresji i ulubionych gadżetów, które można nosić na co dzień, nawet do szkoły. Gratulujemy dziewczynkom super pomysłów i kolejnych sukcesów w prezentacjach modowych.
alicjaKLAUDIA