Gratuluję...

Jeleniogórski Dom Kultury MUFLON ogłosił wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  pt. "Świat  mojej wyobraźni". Cieszymy się bardzo, bo aź 15 osób z Konstantynowa Łódzkiego zdobyło  nagrody i wyróżnienia w tym prestiżowym konkursie malarskim, gdzie w szczególności  doceniana jest inwencja twórcza i kreatywność. Uczniowie że Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi , którzy zostali wyróżnieni przez jury:

1. Maja Wybrańska  kl. I c   2. Natalia Kuczborska  kl. I c  3. Klaudia Łukaszewska kl. V a  4. Alicja Rumowicz kl. V a   5. Zuzanna Krylecka kl. VII b  6. Alicja Wesołowska kl. VII B  7. Anna Piaskowska kl. VII a .

Gratulujemy serdecznie wszystkim naszym utalentowanym uczniom za wspaniałe osiągnięcie w dziedzinie malarstwa i rysunku. Życzymy kolejnych pomysłowych prac z artystycznym zacięciem.