Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7 b Anna Piaskowska znalazła się w grupie osób, które otrzymały  z rąk burmistrza miasta Pana Roberta Jakubowskiego stypendium artystyczne w sesji zimowej. Uroczyste podsumowanie owocnej półrocznej pracy twórczej, połączone z wręczeniem nagród stypendialnych dla dzieci i młodzieży, odbyło się 11.12.2019r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Konstantynowa Łódzkiego.

Tekst ze strony portalu UM.

Stypendia dla młodych artystów w świątecznej atmosferze

Po raz ostatni w tym roku młodzi konstantynowianie wyróżnieni zostali stypendiami artystycznymi. Nagrody otrzymali uczniowie zajmujący się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną kultury. Wszyscy mają znaczące osiągnięcia w promocji i działaniu na rzecz gminy Konstantynów Łódzki.

Wyróżnieni uczniowie to laureaci bądź finaliści międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich oraz powiatowych konkursów i przeglądów. Sukcesy odnosili w konkursach plastycznych, recytatorskich, ekologicznych, czy też wiedzy o kulturze.

Dla burmistrza Roberta Jakubowskiego spotkanie stało się okazją do przekazania gratulacji młodym artystom, ich rodzicom i instruktorom, ale także złożenia życzeń z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i zaproszenia na zbliżający się pierwszy Jarmark Bożonarodzeniowy w naszym mieście.