Gratulujemy!

W Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Górnokredowa z Konstantynowa – do picia prosto z kranu” wzięło udział 192 dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych z terenu gminy Konstantynów Łódzki oraz gminy Lutomiersk, które nadesłały prace w trzech kategoriach wiekowych.

Pragniemy poinformować, że nagrody w tym konkursie z naszej szkoły zdobyli następujący uczniowie:

1. Maja Łakomska kl. Ia – I Miejsce w kategorii wiekowej I-III
  2. Marcel Ciupek kl. II a – Wyróżnienie w kategorii wiekowej I-III
  3. Klaudia Bujnowicz kl. VI a – Wyróżnienie w kategorii wiekowej IV-VI
  4. Natalia Borowiecka kl. VII b – I Miejsce w kategorii wiekowej VII – VIII

W imieniu organizatora konkursu Przedsiębiorstwa Komunalnego Gminy  Konstantynów Łódzki serdecznie zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród 14 grudnia 2019, w trakcie Jarmarku Bożonarodzeniowego na PL. Kościuszki. Konkurs został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach projektu „ Górnokredowa z Konstantynowa – edukacja ekologiczna mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego”.