Kolejne informacje i kolejne wyniki konkursów szkolnych zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski z okazji "Dnia dyni". Cieszymy się, że aż tylu uczniów zaangażowało się w prace organizacyjne związane z akcjami naszego szkolnego samorządu. "Dzień dyni " był dzięki temu wspaniały i kolorowy. Grupa artystyczna w, której skład wchodzi, aż 17 uczniów z klas V b, VI, VII a, VII b i VIII b tego dnia stanęła na wysokości zadania i wykonała oryginalne dekoracje oraz poprowadziła interesujące konkursy dla wszystkich uczniów klas IV - VIII. W związku z trudnym wyborem wśród tak wielu możliwych wariantów rozwiązań, pomysłów i koncepcji dekoracji sal, kostiumów i charakteryzacji pragniemy nagrodzić nastepujące klasy i uczniów. Postanowiliśmy przyznać nagrody grupowe dla klas, indywidualne za kostium i grupowe za charakteryzację:

Nagrody grupowe

I Miejsce - cała klasa IV b za pomysłowość, oryginalność i wyjątkowe kreacje artystyczne.

II Miejsce - klasa VII a za stworzenie klimatu świątecznej atmosfery "Dnia dyni" i zaangażowanie w realizacji dekoracji klasowej.

Nagrody indywidualne - kostium

I Miejsce - Nikola Swarzyńska kl. IV b za artystyczną kreację i prezencję.

II Miejsce - Kornelia Madera kl. VI a za oryginalność i subtelność oraz zwiewność.

III Miejsce - Zofia Grala kl. Va za pomysłowość i stylizację.

IV Miejsce - Martyna Filip kl. IV b za koncepcję i jednorodność stylu.

Nagrody grupowe za charakteryzację dla klasy VIII b i klasy V b, brawo jesteśmy pod wrażeniem!!!

I Miejsce - Wiktoria Ignatowicz, Oliwia Gańczarczyk, Aleksandra Sochacka i Klaudia Bujnowicz.

II Miejsce - Milena Dworzyńska-Frydrych, Oliwia Wieruszewska, Zuzanna Sobczak, Nadia Jędras.

Uważamy ten dzień za niezwykle udany, który świadczy o niezwykłej wręcz ilości talentów w naszej szkole, ogromnym zaangażowaniu dzieci i młodzieży w akcje organizowane przez Samorząd Uczniowski, a także jest ilustracją możliwości artystycznych naszych wspaniałych uczniów oraz rodziców. Dziękujemy! Brawo Kochani!!!