Gdy nadchodzi koniec jesiennych zbiorów czas ogłosić „Dzień Dyni” ! W naszej szkole święto to obchodziliśmy w piątek 29 października. Samorząd Uczniowski wraz z grupą artystyczną przygotował piękną dekorację w całej szkole, począwszy od sali nr 19 , gdzie odbywały się okolicznościowe konkursy, aż po aranżacje korytarzy szkolnych. Uczniowie tego dnia mieli okazję zaprezentować przygotowane barwne stroje oraz skosztować wypieków cukierniczych rodziców, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację przedsięwzięcia. Radości i emocji było tyle w związku z obchodami święta, że jeszcze długo w naszej pamięci pozostaną zarówno dekoracje, kostiumy, jak i charakteryzacje Halloweenowe. Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń, radości i zabawy. Niezwykle kreatywny Samorząd Uczniowski Wiktoria, Gabrysia, Ola i Klaudia to dziewczyny pełne pomysłów, które wymyśliły i poprowadziły konkursy dla uczniów. Dokumenty zdjęciowe mówią wiele o atmosferze tego dnia. Sami zobaczcie! Dziękujemy wszystkim organizatorom p. dyrektorowi, nauczycielom, rodzicom oraz uczniom, którzy tego dnia byli z nami. Podsumowanie dotyczące najciekawszego kostiumu i charakteryzacji oraz klasy, która najlepiej przygotowała się do obchodów tego dnia już wkrótce.