W zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski SP1 im. Królowej Jadwigi "Klasowym konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy" 2022 wzięły udział klasy "O", I-III i IV-VIII. Łączna długość   tej charakterystycznej ozdoby świątecznej symbolizującej jedność i integrację dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych wyniosła około 750 m. Gratulacje, bo dzięki aktywności dzieci oraz nauczycieli mogliśmy ozdobić przepięknie całą szkołę, wszystkie korytarze, salę gimnastyczną oraz wspaniałą Szopkę Bożonarodzeniową  na "Jasełka".

Wyniki konkursu szkolnego:

W kategorii klas O-III

I miejsce zdobyła klasa II b - wychowawczyni p. Anna Bielecka.

W kategorii klas IV- VIII

I miejsce zdobyła klasa IV c - wychowawczyni p. Monika Śniegucka.

Wyróżnienie dla klasy VII i wychowawczyni p. Justyny Grzybek za zaangażowanie w tworzenie dekoracji świątecznych i aktywny udział uczniów w instalacji łańcucha choinkowego w całej szkole.

Podziękowania dla Adama, Kuby, Krzysia i Bartka, Majeczki i Maćka z koła artystycznego za pomoc w instalacji łańcucha na wszystkich oknach.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a okolicznościowe dyplomy oraz nagrody zostaną przekazane po przerwie świątecznej.