W szkolnym etapie "Konkursu na najciekawszą dekoracje wigilijną" 2022 w kategoriach 0-III i IV-VIII zorganizowanym w tym roku przez Samorząd Uczniowski organizatorzy i szacowne jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

2 Nagrody równorzędne kategoria 0-III w budynku SP1 przy ul. Łódzka 117

Nagroda dla klasy III b - wychowawczyni p. Katarzyna Kiereś za uzyskanie cudownej świątecznej atmosfery z wykorzystaniem różnorodnych środków wyrazu.

Nagroda dla klasy II a - wychowawczyni p. Katarzyna Piotrowicz za pomysłowość w aranżacji tablic wystawienniczych elementami świątecznymi.

Nagrody rónorzędne w kategorii 0-III w budynku SP1 przy ul. Łódzka 5/7

Nagroda dla klasy II c - wychowawczyni p. Magdalena Dylewska za aranżację kominka w 3D z dekoracją w postaci podświetlanej girlandy i imitacją paleniska.

Nagroda dla klasy III c- wychowawczyni p. Jolanta Sobczyńska za nawiązanie do tradycyjnej Szopki Bożonarodzeniowej i uzyskanie artystycznego wymiaru w przekazie formalnym.

Nagroda dla dzieci ze świetlicy klasy I i III pod opieką p. Ani i p. Wiesi za wykonanie wszystkich elementów dekoracji świątecznych.

Nagroda w kategorii klasy IV- VIII

Nagroda dla klasy IV a - wychowawczyni p. Elżbieta Sobczak-Poszepczyńska za ciekawą formę aranżacji tablicy wystawienniczej w formie wycinanki z elementami nawiązującymi do symboliki Świąt Bożego Narodzenia.

Wyróżnienie dla klasy VI b - wychowawczyni Wiesława Cieślik za aranżację świątecznej dekoracji dolnego korytarza szkoły - stół biesiadny z podwieszanym "podłaźniczkiem".

Szczególne podziękowania składamy rodzicom uczniów klasy VI b  p.Kamili Sobolczyk, p.Małgorzaty Mikuła i p.Zofii Sobczak za pomoc w aranżacji dekoracji świątecznej z tradycyjnymi elementami takimi, jak serwetki haftowane z babcinego kuferka, ozdobne świeczniki i ręcznie robione ozdoby choinkowe.

Nagrody i okolicznościowe dyplomy zostaną wręczone po przerwie świątecznej.