Na świetlicy szkolnej z okazji Dnia Niespodziewanego Całusa został zorganizowany happening artystyczny pt. "Kwiaty z naszej wyobraźni". Zadaniem uczniów było opowiedzieć o kwiatach, jakie znają i widziały oraz je namalować transponując we własnej wyobraźni. Zabawa była fantastyczna, energii tyle się wyzwoliło, że powstały piękne barwne prace, które stały się dokumentem wizualnym  zaangażowania twórczego dzieci. Aranżacja przestrzeni imitująca płynącą wodę i trawę stała się inspiracją do wykonania kompozycji z gotowych elementów -  barwnych kwiatów. Czekamy teraz tylko na Wiosnę, która już blisko i ją czujemy! W ciepłym powiewie wiatru, słońcu na lazurowym niebie i widzimy w uśmiechach dzieci na twarzy. Brawo Świetlica!!!