...przypominają o pięknej...

W szkolnym konkursie na wycinankę w barwach narodowych powstało wiele wspaniałych prac, które zdobią hol i korytarz naszej szkoły przed Narodowym Świętem Niepodległości i przypominają o pięknej polskiej tradycji.

Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych (kl. 0 – I oraz kl. II – III).
Otrzymują je:

1. miejsce: Jan Mostowski (kl. I a) i Joanna Kalinowska (kl. III a);
  2. miejsce: Nela Kraszewska (kl. I a) i Tymon Grzegorczyk (kl. III b);
  3. miejsce: Pola Gralak (kl. I a) i Konstancja Bakus (kl. II b).

Wyróżnienia: Anna Baran (gr. 0 a), Leon Grzegorczyk (gr. 0 a), Madalena Szczodrowska (kl. I a), Natalia Szczodrowska (kl. I a), Anna Szyszka (kl. II b), Dawid Fajkowski (kl. II b), Tymon Janiak (kl. III c), Dima Kowalchuk (kl. III c), Amelia Grzybek (kl. III b), Adam Golewski (kl. III b), Lena Weicht (kl. III b), Franciszek Poziemski (kl. III b) i Urszula Świrk (kl. III a).

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone uczestnikom podczas szkolnych obchodów Święta Niepodległości.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim autorom wycinanek!

Katarzyna Kiereś i Monika Szynke