Z wielką przyjemnością informujemy, iż podczas tegorocznej zbiórki uzbieraliśmy 3900 kg kasztanów!!! Konto Rady Rodziców zostało zasilone kwotą 5 808  zł ze sprzedaży kasztanów.

Brawo!

Wszyscy Uczniowie wraz Rodzicami aktywnie włączyli się w naszą akcję. Dziękujemy bardzo!

Wyniki ogłoszonego przez Radę Rodziców konkursu na największą ilość zebranych kasztanów:

Budynek szkoły przy ul. Łódzkiej 117:

1. miejsce I - 265 kg - klasa II A
  2. miejsce II - 216 kg - klasa I B
  3. miejsce III - 215 kg - klasa III B

Budynek szkoły przy ul. Łódzkiej 5/7:

1. miejsce I - 476,5 kg - klasa I D
  2. miejsce II - 328 kg - klasa III C
  3. miejsce III - 325,5 kg - klasa II C

Zdobywcy I miejsca -  klasa II A i I D  - nagrodzeni zostaną pucharami, a wszyscy uczniowie w podziękowaniu za udział w szkolnej akcji kasztankowej otrzymają cukierki Kasztanki, ufundowane przez Radę Rodziców.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Uczniom i ich Rodzinom za zaangażowanie. Szykujmy się już na następny rok - może uda się pobić tegoroczny wynik.

Rada Rodziców i Dyrekcja szkoły