Uczniowie klasy 7bj zakończyli marzec premierą teatralną. Wystawili fragmenty "Zemsty" Aleksandra Fredry. Wspólnie wybraliśmy reprezentatywne dla komedii sceny a zadaniem młodzieży było przygotować je, nauczyć się roli, wybrać kostiumy i zbudować relacje sceniczne z partnerami. Tak powstało barwne widowisko pokazujące z jednej strony spór sąsiedzki o dziurę w murze, z drugiej intrygującą historię miłości kochanków pochodzących ze zwaśnionych rodów. Kłótnia, miłość, intryga to świetne tematy dla komedii, zatem nie mogło być inaczej na premierze 7bj. Dodam, że widzami przedstawienia byli koledzy z klasy 7a, przed którymi dopiero w przyszłości analiza mistrzowskiego dzieła hrabiego Fredry.

Wielkie gratulacje dla uczniów i podziękowania dla rodziców oraz pani Katarzyny Bąkały-Maszarek za pomoc i okazane serce w realizacji projektu.