Uczniowie klas VIII mieli możliwość zwiedzania Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie im. mjr. pil. Władysława Szcześniewskiego prowadzonego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zapoznali się oni z bogatą ofertą edukacyjną przedstawioną przez pedagoga szkoły. Przewodnikami zaś po terenie w skład którego wchodzą: bardzo dobrze wyposażone pracownie do praktycznej nauki zawodu, internat, warsztaty szkolne z wieloma maszynami rolniczymi, plac manewrowy, obiekt szklarniowy a także obszerne tereny zielone byli uczniowie. Na zakończenie wycieczki czekała nas miła niespodzianka – babeczki z ciasta marchewkowego przygotowane przez uczniów z klasy gastronomicznej. Dziękujemy wszystkim pracownikom i uczniom szkoły za miłe przyjęcie naszej grupy.