Dziś kolejna klasa naszej szkoły brała udział w warsztatach teatralnych on-line prowadzonych przez p. Justynę Rogowską, pracownika Teatru Arlekin w Łodzi. Młodzież wzięła udział w rozgrzewce aktorskiej, mówiła o emocjach związanych z pandemią i uczyła się teatralnie wyrażać je. Uczniowie w praktyce poznali techniki wyrażania emocji, pracowali nad mimiką, gestem, wykorzystując muzykę i obraz. Obecna sytuacja zamknięcia i izolacji męczy nas wszystkich, a dla uczniów jest bardzo dotkliwa i uciążliwa. Warsztaty pozwoliły przyjrzeć się własnym emocjom, odprężyć i spojrzeć na wszystko na nowo. Młodzież z klasy 6b wykazała się ogromną kreatywnością i wielką energią. Cieszę się, że nie dajecie się pandemii i umiecie czerpać radość z życia.