To był bal nad bale!

Dnia 16.02.2021 r. w klasach 0-III odbył się bal karnawałowy. Sale klasowe wypełnione balonami, serpentynami i kolorowymi dekoracjami wprowadziły w radosny nastrój oraz zachęcały do wesołej zabawy. W salach można było spotkać wróżki, księżniczki, piratów. Byli też lekarze, strażacy, kotki, kowboje. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci chętnie włączyły się do tańców: skakały, kręciły się, podrygiwały do znanych i ulubionych utworów. Były również zabawy z balonami, chustą animacyjną oraz tworzenie kolorowych masek karnawałowych. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, co było głównym celem balu!

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów!

Kolejny bal karnawałowy już za rok!