Klasa I c pod opieką wychowawczyni Pani Agnieszki Bogusz i Justyny Sawosz - Ostrowskiej, wzięła udział w warsztatach artystycznych przygotowanych przez Galerię OGRÓD SZTUKI w Konstantynowie Łódzkim. Dzieci miały okazje poznać technikę warsztatową , jaką jest LINORYT i wysłuchać prezentacji Starszego Kustosza Galerii Wiesławy Przybyło-Cieślik. Malowały zwierzęta i ptaki zainspirowane pracami artystki Kaliny Wybrańskiej, której wystawę pt. " Zaznacz wszystko"będziemy mogli oglądać jeszcze do końca tego tygodnia. Niezwykła pasja twórcza dzieci i pomysłowość w tworzeniu barwnych form, pozwoliła dzieciom stworzyć interesujące kompozycje -zwłaszcza dotyczące wizerunków zwierząt. Wszystkie obrazy zostaną oprawione i pokazane na okolicznej wystawie klasowej. Ku radości i uciesze młodych artystów.