...martwa natura...

Gratulujemy uczestnikom artystycznych konkursów ogólnopolskich, którzy w miesiącu grudniu wykonali prace plastyczno-fotograficzne i uczestniczyli w projektach edukacyjnych. W wyniku kreatywnych działań uczniów naszej szkoły, powstały wspaniałe barwne kompozycje nawiązujące do twórczości Leona Wyczółkowskiego oraz symboliczne prace wyobrażeniowe inspirowane historią Polski. Jeszcze raz gratulujemy naszym artystom pomysłów, życząc jednocześnie ciekawych kadrów i wspaniałych magicznych pędzli.

1. Sebastian Kaleta III e – nominacja prac do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Twórczość Leona Wyczółkowskiego – martwa natura”, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy im. Leona Wyczółkowskiego.
  2. Aleksandra Zganiacz III e - nominacja prac do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Twórczość Leona Wyczółkowskiego – martwa natura”, Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy im. Leona Wyczółkowskiego.
  3. Filip Catalanotti kl. III c – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym , Anioł Niepodległości”, Józefów nad Wisłą.