..ważna rola w życiu WODA.

13 października 2018 r. zostały wręczone nagrody uczestnikom Miejskiego Konkursu Plastycznego zatytułowanego SKĄD SIĘ BIERZE WODA W KRANIE? zorganizowanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Konstantynowie Łódzkim.W konkursie wzięły udział dzieci i młodzież  z konstantynowskich przedszkoli i szkół , które w swojej wizji malarsko-rysunkowej przedstawiły,  jak ważną rolę  odgrywa w życiu WODA. Oprócz tego w sposób symboliczny nawiązały do działań związanych z ochroną środowiska i walorów piękna płynących z otaczającej nas natury.

Laureaci i Finaliści SP 1 w Konstantynowie Łódzkim - Marysia kl. VI, Alicja kl. IV, Mikołaj kl.II. Laureaci oddziały gimnazjalne - I MIEJSCE Lidia kl. III A, II MIEJSCE Barbara kl. II A i MIEJSCE III Zosia kl. III A. WYRÓŻNIENIA - Karolina kl. III A I Natalia kl. III C.

GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom konkursu, życząc kolejnych sukcesów artystycznych.