Gratulujemy!

6 czerwca 2018 roku burmistrz miasta wręczył stypendia uzdolnionym artystycznie uczniom z Konstantynowa Łódzkiego. Wyróżnione osoby to laureaci i finaliści konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich w dziedzinie plastyki i fotografii. Dzięki twórczym osiągnięciom naszych podopiecznych, miasto Konstantynów Ł. jest rozpoznawalne w muzeach i ośrodkach kultury w całej Polsce min. Słupsku, Bielsku Podlaskim, Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, Lublińcu, Nałęczowie, Jeleniej Górze, Tychach, Lublinie itd. W sesji letniej stypendia artystyczne z naszej szkoły otrzymali następujący uczniowie:

1. Lidia kl. II a
  2. Natalia kl. II c
  3. Jakub kl. II c
  4. Gabriela kl. II A

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życząc sukcesów w następnym roku szkolnym, a... Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać (Walt Disney).