Głównymi bohaterami reportażu były zwierzęta i ptaki...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/instalacjawielkanoc oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Młodzież z klasy II d (gimnazjum) w minioną środę 4.04. 2108 r. w ramach zajęć lekcyjnych uczestniczyła w plenerze fotograficznym. Zadaniem uczniów było wykonanie reportażu o walorach artystycznych i rejestracja za pomocą aparatu przestrzeni miejskiej na Rynku Głównym miasta Konstantynowa Łódzkiego. Młodzież miała okazję realizacji zdjęć instalacji "Bajkowej Wielkanocy" i Muzeum Tramwaju z mega pisankami, które zostały  przygotowane przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury i Galerii "Ogród sztuki" z okazji Świąt Wielkanocnych.

Zabawa była przednia, zwłaszcza, że głównymi bohaterami reportażu były zwierzęta i ptaki. Uczniowie z wielkim entuzjazmem podeszli do zadania i wykazali się ogromną pomysłowością, zwłaszcza w tworzeniu ciekawych ujęć. Efekty ich pracy możecie obejrzeć na stronie szkolnej galerii.

Zapraszamy!

{gallery}/phocagallery/2017-2018/instalacjawielkanoc{/gallery}