Wielkie Gratulacje dla naszych wspaniałych utalentowanych artystycznie uczniów, którzy dzisiaj w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta z rąk burmistrza miasta p. Roberta Jakubowskiego otrzymali podziękowania i dyplomy oraz stypendia artystyczne:

1. Kaja Ilska kl. IV c,

2. Pola Nowak kl. II b,

3. Nina Grek kl. II b,

4. Marta Dziwisińska kl. IV a,

5. Maja Łakomska kl. IV a,

6. Klaudia Łukaszewska kl. VIII b. Brawa Kochani! Jesteśmy z Was dumni.

*

Oni mają talent 👏👏👏 są kreatywni i niezwykle uzdolnieni 🤸‍♀️🎨🎤 Wszyscy odnieśli sukcesy 🏆 w ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych konkursach. A żeby mogli się dalej rozwijać, otrzymali dziś stypendia. Wielkie gratulacje dla najmłodszych konstantynowskich artystów....

Dziękujemy za te piękne słowa i wyróżnienia dla naszych uczniów!.

(Tekst i zdjęcia za strona facebook burmistrz Konstantynowa Łódzkiego p. Robert Jakubowski).

Podziękowania dla rodziców zdjęcia z wydarzenia p. Natalii Łukaszewskiej i Marcie Dziwisińskiej.