Gratulujemy laureatom przeglądu

Prace naszych utalentowanych plastycznie i niezwykle kreatywnych uczniów, znalazły się na wystawie zorganizowanej przez Stowarzyszenie od serca "Faustynka" na Zamku Piastowskim w Legnicy.

Kompozycje barwne ilustrujące motywy związane z Wiosną to myśl przewodnia  prac malarskich pt. "Uroki Wiosny" powstałych z wyobraźni, a także inspirowanych dziełami mistrzów realistów i impresjonistów. Wyróżnione prace można oglądać w salach wystawienniczych zamku, w wyjątkowym anturażu i oprawie historycznej.

Nasi wspaniali to:

*Amelia Ozimek kl. VII - Wychowawczyni p. Justyna Grzybek.

*Amelia Mazun kl. VI b - wychowawca p. Wiesława Przybyło-Cieślik.

*Zofia Grala kl. VI a - wychowawczyni p. Aneta Jóźwiak-Sudak.

*Karolina Pastusiak kl. V b - wychowawca p. Bogdan Kobojek.

*Oliwia Grad kl. IV a - wychowawczyni p. Elżbieta Sobczak-Poszepczyńska.

*Blanka Krasicka kl. III c - wychowawczyni p. Jolanta Sobczyńska.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym to dla nas zaszczyt gościć z pracami w tak szczególnym dla naszej tradycji i historii miejscu!

Dziękujemy serdecznie Pani Monice Skrobiewskiej, która nieustannie wspiera nasze działania artystyczne.

Szkolny koordynator działań artystycznych WPC.