Nasi uczniowie otrzymali Nagrody i Wyróżnienia  w regionalnym konkursie plastycznym pt."Mama".

Malowali, wycinali, wydzierali i rysowali swoje ukochane mamy ukazując ich pasje, zainteresowania, a nawet wykonywane zawody. Barwne kompozycje dzieci i młodzieży pokazały zarówno miłość, jak i ogromny talent dotyczący obserwacji modela, jakim stała się własna Mama. Dziękujemy bardzo serdecznie za wszystkie nagrody dla naszych uczniów Pracowni "Podróż do świata sztuki" z Legnicy. Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!

Świat widziany oczami wrażliwego na piękno dziecka jest kolorowy i bogaty w różnorodne detale. Na portretach kochanych "Mam" widać to dokładnie, a my cieszymy się, że talent i wyobraźnia naszych uczniów, przekłada się na cudowne pełne dynamizmu prace plastyczne.

Jeszcze raz Gratulujemy nagrodzonym!!! Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu etapu szkolnego za wspaniałe portrety Mam - były magiczne!.

Koordynator działań twórczych WPC.