Mój przyjaciel strażak
Wyniki konkursu plastycznego "Mój przyjaciel strażak"!
Zgodnie z obietnicą publikujemy wyniki konkursu plastycznego "Mój przyjaciel strażak", zorganizowanego przez członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Konstantynów z okazji tegorocznego Dnia Strażaka.
Spośród 34 nadesłanych prac Druhowie MDP dokonali wyboru zwycięskich prac (w dwóch kategoriach wiekowych).

Kategoria wiekowa nr 1: szkoły podstawowe, klasy I-IV:
1. Grad Oliwia - klasa IV, SP nr 1 - wychowawczyni p. Elżbieta Sobczak-Poszepczyńska.
2. Szyszka Zuzanna - klasa IV, SP nr 1 - wychowawczyni p. Aleksandra Klimczak-Cyganek.
3. Pacyniak Wiktoria - klasa IV, SP nr 1 - wychowawczyni p. Aleksandra Klimczak-Cyganek.

Kategoria wiekowa nr 2: szkoły podstawowe, klasy V-VIII:
1. Sikorska Zosia - klasa VIII, SP nr 5;
2. Ciammaruchi Julia - klasa V, SP nr 1 - wychowawczyni p. Joanna Szczesio-Gawrońska.
3. Wrodycki Mikołaj - klasa VI, SP nr 1 - wychowawczyni p. Aneta Jóźwiak-Sudak.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Po odbiór nagród zapraszamy 15 maja (poniedziałek)o godzinie 19.00 do naszej jednostki (zwycięzcy zostaną poinformowani za pośrednictwem swoich szkół). 🥳🥰
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Poziom był wysoki, wszystkie prace wykonane z dużą starannością i zaangażowaniem. 👩‍🚒👩‍🚒👩‍🚒

Do zobaczenia w jednostce!
( info za strona facebook OSP Konstantynów Łódzki)