Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego związanego z zachowaniem bezpieczeństwa w sieci.

Nagroda dla dzieci ze świetlicy szkolnej, które zrealizowały przepiękne prace tematyczne pod kierunkiem p. Anny Kośmińskiej:

Maja Gajewska kl. II b i Matylda Abel kl. I c - praca grupowa;

Janek Atłas kl. I d i Amelka Kowalska kl. I d - prace indywidualne.

Dziękujemy za wspaniałe prace i pomysły wszystkim dzieciom.

Nagroda I d

Amelia Kowalska, Maja Kowalewska, Aurelia Świderska - wychowawczyni p. Magdalena Lotka.

Nagroda kl. I c

Zuzanna Fanslau, Maja Świszcz, Wiktoria Rybicka, Gabriela Matuszewska - wychowawczyni p. Wioletta Świerczewska.

Nagroda kl. II c

Aleksander Zbiorczyk, Jurii Yaremchuk, Tymon Rybarczyk, Kacper Karwowski, Lenka Rygier - wychowawczyni p. Magdalena Dylewska.

Podziękowania dla wszystkich uczniów za szczególne zaangażowanie i wykonanie wspaniałych prac wielkoformatowych.

Nagroda kl. III c

Lena Wojtaszczyk, Lena Pilarska, Blanka Krasicka - wychowawca p. Jolanta Sobczyńska.

Nagroda kl. IV a

Natasza Łakomiak, Weronika Sak, Maja Łakomska, Lena Dziwisińska - wychowawczyni p. Elżbieta Sobczak-Poszepczyńska.

Nagroda kl. IV c

Amelia Osiecka, Maja Dróżdż, Kaja Ilska, Maja Wybrańska - wychowawczyni p. Monika Śniegucka.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu szkolnego "Dzień bezpiecznego internetu" i życzymy kolejnych sukcesów oraz wspaniałych prac plastycznych.