Gratulujemy naszym wspaniałym laureatom ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" 2021/2022 przygotowanej z myślą o wsparciu dzieci i młodzieży w budowaniu kompetencji i umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami. Stąd hasło kampanii - "Nie czas na nudę" - której zadaniem jest wspierać młode pokolenie w odnajdywaniu się w realnym świecie i powrocie do równowagi. Nagrody utalentowanym 9 uczniom z SP1 im. Królowej Jadwigi w kategorii plastyczno-literackiej zostały wręczone w trakcie Jarmarku zorganizowanego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy Pani dyrektor Małgorzacie Kuśmierczyk z Konstantynowskiego Centrum Pomocy Rodzinie za wsparcie i koordynacje poszczególnych etapów konkursu i Pani Aleksandrze Miklaszewskiej za opiekę merytoryczną oraz pomoc w organizacji konkursu na terenie szkoły.