Bardzo serdecznie gratulujemy Alicji Rumowicz kl.VIII b, która otrzymała Nagrodę w konkursie pt."BALLADY I ROMANSE" W UJĘCIU WSPÓŁCZESNEGO ODBIORCY zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Konstantynowie Łódzkim w ramach projektu BALLADOMANIA. W projekcie wzięło udział 5 uczniów z naszej szkoły, realizując prace fotograficzne nawiązujące do utworów A. Mickiewicza, bądź inspirowanych jego twórczością. Wykorzystano przestrzenie szkoły mn."Klasę pod chmurką", plac zabaw i ogród jesienny. Dziękujemy Nataszy i Sofii kl. VI b oraz Sebastianowi i Amelli kl. VII a za wkład pracy i ogromne zaangażowanie w projekt. Światło, Kostiumy, charakteryzacja i sama prezentacja to elementy potrzebne, aby powstały piękne zdjęcia. Dziękujemy organizatorowi MBP za wspaniałą nagrodę i dyplomy dla uczestników przedsięwzięcia.

(Tekst za Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim).
W dniu 3 listopada biblioteczna komisja konkursowa wyłoniła zwycięskie prace w konkursie "BALLADY I ROMANSE" W UJĘCIU WSPÓŁCZESNEGO ODBIORCY.
Poniżej prezentujemy zwycięską pracę oraz jej autorkę Alicję Rumowicz. Fotografia przedstawia fragment utworu A. Mickiewicza pt:,,Świtezianka”
GRATULUJEMY ?
??????? ????????????? ?? ś????ó? ???????? ??????? ? ??????????? ?????????? ???????ą???? ? ???????? ???????? ??????? ? ?????? ???????? ??ą?????? "??????? ? ???????"- ??????? ????????????.