Rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego "????ż ?????????ą" ?
Podczas Święta Miasta w dniu 3 września 2022r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom Miejskiego Konkursu Plastycznego pt.: „Pokaż Konopnicką”, zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną dla Dzieci i Młodzieży w Konstantynowie Łódzkim, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Konstantynowa Łódzkiego. W gronie Finalistów tego konkursu znalazła się uczennica naszej szkoły Nikola Swarzyńska kl. Vb. Serdecznie dziękujemy!!!
Nagrody laureatom wręczyli Dyrektor MBP Anna Walczak oraz Burmistrz Miasta Konstantynowa Łódzkiego Robert Jakubowski.
Gratulujemy i w imieniu organizatorów konkursu dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Miejskim Konkursie Bibliotecznym i życzymy wielu sukcesów przy tworzeniu kolejnych prac plastycznych.
??
????????????? ?? ś????ó? ???????? ??????? ? ??????????? ?????????? ? ?????? ???????? ??????????? ??? ???ąż??.