W Stacji Dialog na Dworcu Głównym PKP Wrocław można oglądać prace tegorocznych laureatów regionalnego - ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. "Jan Paweł II w oczach dziecka", dzieci z przedszkoli, szkół, a także podopieczni Domów Pomocy Społecznej i domów kultury. W gronie laureatów znaleźli się też nasi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim Aleksandra Gabrysiak VII bNikodem Gmiński VIII b, których malarskie i rysunkowe kompozycje nawiązywały do postaci Karola Wojtyły w interesującej artystycznej odsłonie. W konkursie wzięło udział około 200 uczestników między innymi z Legnicy, Legnickiego Pola, Wrocławia, Bolesławca, Konstantynowa Łódzkiego i  z miejscowości Harbutowice w Małopolsce. Dziękujemy organizatorowi konkursu plastycznego Stowarzyszeniu od serca "Faustynka" z Legnicy i pani Monice Skrobiewskiej kuratorowi konkursu, za propagowanie wartości kulturowych oraz wspieranie młodych talentów. Gratulujemy jeszcze raz Oli i Nikodemowi. Brawo kochani !