Miło nam zaprezentować prace i wyniki etapu szkolnego Konkursów Miejskich z nagrodami Wielkanoc 2021, zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocnych.

Nagrody równorzędne dla wszystkich uczestników bez określonej kategorii:

Nagroda - Pisanka Wielkanocna 2021

Alicja Rumowicz kl. VI b za precyzję, pomysłowość i ręczne wykonanie 3 barwnych ozdobnych pisanek,
Roksana Obojska kl. VI b,
Damian Solarek kl. VII b

Nagroda - Tradycje Wielkanocne 2021

Noemi Majchrzak kl "0",
Maria Wielgus kl. I c,
Aleksandra Wielgus kl. II c,
Klaudia Łukaszewska kl. VI b.

Szczególne wyróżnienie

dla Natalii Przybylak kl. VII b za innowacyjne podejście do interpretacji Świąt Wielkanocnych - kapelusz z elementami świątecznymi i wiosennymi.

Nagroda - Konkurs fotograficzny "Wiosna Radosna"

Aleksander Stasiak kl. VI b, Franciszek Wabiński kl. V, Sebastian Topolski kl. V, Klaudia Łukaszewska kl. VI b, Malwina Ilczyszyn kl. VI a, Martyna Karolewska kl. VI a, Roksana Obojska kl.VI b, Zuzanna Wojtas kl. VIII b.

Szczególne wyróżnienie

dla Sebastiana Topolskiego kl. V za uchwycenie w kadrze fotograficznym, atmosfery wiosennego powietrza.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych prac, życząc udanych kolejnych realizacji i artystycznych wyzwań w imieniu dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Konstantynowie Łódzkim.