Zapraszamy do udziału w konkursach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł plastyczno-literackiego oraz fotograficznego!!!

Zainteresowani uczniowie proszeni są o przekazanie powstałych prac do 16 czerwca 2023 - p. Aleksandra Miklaszewska (budynek szkoły 5/7) i p. Małgorzata Winiarczyk ( budynek ul. Łódzka 117).

Temat tegorocznego konkursu plastyczno-literackiego:

1. Zadaniem uczestnika konkursu „Rosnę zdrowo!” jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, której motywem przewodnim jest hasło tegorocznej kampanii (co jest dla Ciebie ważne? Jak widzisz swoją przyszłość? Jak dbasz o swoje zdrowie, bliskich i otoczenia?)

Dla kogo konkurs? Uczniowie klas 0–8 SP.

Technika wykonania pracy: dowolna.

Format pracy: praca plastyczna (arkusz – maksymalnie A0, przestrzenna – najdłuższy wymiar nie może przekraczać 100 cm), praca literacka (maks.5400 znaków- 3 strony).

Konkurs edukacyjno-profilaktyczny "Mój pomysł na zdrowie".

1. Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu profilaktycznego zachęcającego do dbania o swoje zdrowie/postawienie na zdrowy styl życia. Może odnosić się do profilaktyki zdrowia fizycznego, psychicznego lub społecznego.

Dla kogo konkurs? Uczniowie klas 0–8 SP (mogą być prace zespołowe, klasowe)

Technika wykonania pracy: praca plastyczna lub grafika komputerowa.

Format pracy: 32x38 cm lub 35x50 cm.

Konkurs fotograficzny "W zdrowym ciele zdrowy duch".

1. Zadaniem uczestników jest wykonanie fotografii na której zostanie przedstawione hasło konkursowe. Promowane będzie kreatywne, pomysłowe oraz nieoczywiste podejście do tematu.

Dla kogo konkurs? Uczniowie klas 1–8 SP (mogą być prace zespołowe do 5 osób).

Technika wykonania pracy: fotografia cyfrowa.

Przypominamy, iż nasza szkoła w każdej edycji zdobywa nagrody oraz wyróżnienia!

Koordynatorzy szkolni konkursu p. Aleksandra Miklaszewska i p. Wiesława Przybyło-Cieślik.