Miło nam poinformować, że w szkolnym konkursie plastycznym pt."Dzień Bezpiecznego Internetu" zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego internetu 9.02.2021, gdzie równorzędnie oceniono uczniów (bez kategorii wiekowych) przyznając tytuły laureata i finalisty za pomysłowość i autokreację w tworzeniu Plakatu:

I Nagroda - Wiktoria Szymczak kl. VII a za wspaniałą literniczą oprawę plakatu;

II Nagroda - Aleksander  Majewski kl. VII a za kreację artystyczną i stworzenie trójwymiarowego plakatu i symbolicznym przekazem;

III Nagroda - Zuzanna Dynowska kl. VII a za walory artystyczne plakatu;

Wyróżnienie w konkursie otrzymuje Szymon Patora kl. V za pomysłowość w interpretacji zachowania się w wirtualnym świecie i zagrożeń płynących z sieci.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a ich prace możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Pozdrawiamy życząc klasie VII a kolejnych udanych prac o walorach artystycznych!.