Gratulacje!

Nasi uczniowie zdobyli nagrody i wyróżnienie w ogólnopolskich konkursach plastycznych, malując prace o tematyce świątecznej. Cieszymy się bardzo, gdyż tematyka tych kompozycji nawiązywała do klimatu Świąt bożego Narodzenia i formy karty świątecznej. Jedna z uczennic namalowała również "Wędrowników Kolędników zdobywając nominację do  wystawy w tym konkursie.Podajemy uczniów na, których czekają do obioru dyplomy w naszej szkole przy ul. Łódzkiej 5/7.

1.Karta Świąteczna - konkurs ogólnopolski w Suszcu:

A. Poszepczyńska, M. Sobczak, M. Gołąb, Z. Grala, R. Obojska, K. Łukaszewska, B. Jasiński, A. Mruk, N Jędras, A. Worotnicki, M. Stasiak, W. Bandkowska,

2. Wędrownicy, Kolędnicy - konkurs ogólnopolski w Suszcu:

Michalina Woźniak.

3. Choinka i Tradycje Bożego Narodzenia:

M. Gołąb, N. Markowska, P. Bakies.

Czekają też dyplomy dla naszych finalistów konkursów miejskich pt."Narysuj bajkę dla Babci i Dziadka":

G. Grzybek, B. Bartczak, K. Torzyńska, Z. Bandel.

UWAGA ! W konkursie miejskim "Oczami artysty - Frida Kahlo" wzięli udział i nie odebrali dyplomów:

N. Tomczyk, S. Mierzejewska, K. Łukaszewska.

Wszystkie dyplomy prosimy uprzejmie odebrać w tym tygodniu ze szkoły!Pilne!

W imieniu P. Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej  prosimy również o odebranie prac przestrzennych o J. Piłsudskim (makiety).