"Krakowskie opowieści"
Kolejna prezentacja na holu szkoły to wystawa pt. "Kraków Kulturalny", która została przygotowana przez uczniów klasy II c i II e w ramach projektu edukacyjnego pod opieką nauczyciela plastyki i zajęć artystycznych.
Ekspozycja obejmowała prace plastyczne w formie dokumentów związanych z pobytem klasy na Zielonej Szkole i kawiarenkę w charakterze małej galerii, gdzie można było usiąść przy stoliku i obejrzeć kompozycje malarskie "Krakowskie opowieści". Obrazy z kolekcji nauczyciela plastyki to pokłosie wielokrotnych wyjazdów malarki do rodzinnego miasta Krakowa.
Niewątpliwą  atrakcją stał się przygotowany przez uczniów klasy II c i ich rodziców kramik ze specjałami kuchni krakowskiej i słodkościami.