Te ekologiczne zabawy były...
Na holu wewnętrznym naszej szkoły w dniach 14.05 - 18.05.2018 mogliśmy podziwiać wystawę prac wykonanych przez uczniów klas II (gimnazjum), klasę IV a, IV b i Va (szkoła podstawowa), a nawet uczniów z klasy pierwszej.
Tematem tych, zróżnicowanych pod względem środków wyrazu, prac była woda. Woda, jako źródło życia, ale także inspiracja do tworzenia wizji naszej planety z krystalicznie czystym powietrzem i wybuchającej wszystkimi barwami tęczy natury. Te ekologiczne zabawy były prowokacją do zastanowienia się nad tym, jak dbamy o Ziemię i co robimy,  żeby jej nie zanieczyszczać.
Efekty twórcze młodzieży z zastosowaniem technologii cyfrowych można oglądać na facebook'u wpisując hasło "Projekt Plastyczny Konstantynów" prowadzonej przez Piotra.