Gratulujemy!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/krolowa oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Miło nam poinformować, że w tajnym głosowaniu na "Najpiękniejszy portret Królowej Jadwigi", największą ilość głosów 136 zdobyła praca rysunkowa nr 8 wykonana przez uczennice z klasy III e (gimnazjum) Martynę , Paulinę, Weronikę i Weronikę . Kompozycja została zrealizowana w technice rysunku walorowego na formacie 100 x 70 z wykorzystaniem kontrastów światłocieniowych.

Ta praca wzbudziła największe zainteresowanie, gdyż tylko za pomocą miękkiego ołówka, dziewczyny uzyskały efekt trójwymiarowości. Gratulujemy !!!  Nagrody w tym szkolnym konkursie plastycznym zostaną wręczone finalistkom na koniec roku szkolnego. Wyniki konkursu szkolnego w grupie uczniów szkoły podstawowej kl. 4 - 5- 6 - 7 zostaną podane jutro (piątek).

Miło nam poinformować, że w tajnym głosowaniu na "Najpiękniejszy portret Królowej Jadwigi", największą ilość głosów 80 zdobyła praca rysunkowa nr 7 wykonana przez uczniów z klasy IVa (szkoła podstawowa) Zuzannę , Wiktorię , Oliwię , Klaudię i Jakuba . Praca malarska została zrealizowana w technice tłustej pasteli na formacie 100 x 70 z wykorzystaniem barw kontrastowych.

Gratulujemy utalentowanej klasie pomysłu i samej kompozycji o walorach artystycznych.  Nagrody w szkolnym konkursie plastycznym zostaną wręczone na koniec roku szkolnego.

{gallery}/phocagallery/2017-2018/krolowa{/gallery}